Inspire & Connect | De wereld van Retail Media en Onvergelijkbaar Succes
Eventdatum: 7 mei 2025
Newpeople is door Sales Marketing Group uitgenodigd voor het event Inspire & Connect op 7 mei – en jij, als onderdeel van ons netwerk, bent van harte welkom om erbij te zijn! Tijdens de Inspire & Connect editie staan twee actuele thema’s centraal:
Laat je inspireren door Marc Liem, die je alles vertelt over Retail Media – dé trend waar merken en retailers niet meer omheen kunnen.
Daarnaast neemt Marieke Pijler je mee in het creëren van een onvergelijkbare positionering: hoe word jij de enige logische keuze voor jouw klant?
Naast inspirerende keynotes en concrete inzichten is er natuurlijk ook volop gelegenheid om te netwerken met andere professionals uit het vak. Dé kans om nieuwe connecties te leggen, ideeën uit te wisselen en samenwerkingen te starten!
…
Keynote 1 | Marc Liem | Dé Must-Know Trend voor Retailers en Merken
Wat is Retail Media, en waarom staat het in de top 5 van strategische prioriteiten voor elke retailer? Waarom verschuiven steeds meer merken hun marketingbudgetten naar Retail Media-platforms?
De wereld van retail en advertising verandert razendsnel. Merken zoeken naar effectievere en meetbare manieren om consumenten te bereiken, terwijl retailers nieuwe verdienmodellen ontwikkelen om relevant te blijven in het digitale tijdperk. Retail Media brengt deze werelden samen en creëert ongekende kansen.
Tijdens zijn keynote neemt Marc Liem je mee in deze enorme trend en laat hij je de kracht van Retail Media ervaren. Met 17 jaar ervaring bij Ahold, waarvan de laatste vijf jaar bij bol.com Retail Media, deelt hij inzichten, best practices en concrete voorbeelden waarmee je direct aan de slag kunt.
Na deze sessie begrijp je waarom Retail Media booming is en hoe jij hiervan kunt profiteren.
Klaar om voorop te lopen in de toekomst van retail en advertising?
Keynote 2 | Marieke Pijler | Hoe word je onvergelijkbaar voor klanten?
Hoe word je de enige keuze voor klanten die al overtuigd zijn voordat ze jou gesproken hebben – en dat tegen nagenoeg elke prijs? Het geheim zit niet in ‘onderscheidend’ zijn, maar in onvergelijkbaarheid.
Tijdens haar sessie op Inspire & Connect neemt Marieke Pijler je mee in de principes van onvergelijkbare positionering. Je ontdekt:
- Waarom ‘onderscheidend willen zijn’ een valkuil is (klanten gaan je hierdoor júíst vergelijken!)
- Hoe je een aanbod creëert dat klanten nergens anders kunnen krijgen
- De verborgen groeikans in je bedrijf die je nu laat liggen
Deze inzichten helpen je om je bedrijf onvergelijkbaar te positioneren in de markt en een business te bouwen die niet te negeren is.
Als positioneringsexpert en performance coach helpt Marieke ondernemers aan radicale scherpte in hun positionering en groeipad. Ze trainde honderden marketing- en communicatieprofessionals en werd eerder verkozen tot Zakenvrouw van het Jaar in Rotterdam.
Spreker: Marc Liem
Marc Liem is een ondernemende marketingmanager met een commerciële en creatieve focus. Hij ontwikkelt strategieën die zowel commercieel succes als merkwaarden ondersteunen. Met ervaring in teamleiderschap en succesvolle campagnes creëert hij duurzame impact voor bedrijven en hun stakeholders.

Spreker: Marieke Pijler
Marieke Pijler helpt ondernemers om Onvergelijkbaar te worden door krachtige positionering en strategieën die exponentiële groei in resultaten opleveren. Met meer dan 10 jaar ervaring werkt ze met A-merken en start-ups, en werd ze verkozen tot Zakenvrouw van het Jaar in Rotterdam. Marieke ondersteunt gedreven ondernemers die klaar zijn om hun doelen te bereiken en hun impact te vergroten.

..b
Tijd.
17:30 – 22:00 uur
…
Locatie.
Deelname.
Dit event is invite only. Meld je aan met de onderstaande knop.